Подай сигнал

Ново попълнение в БК ,,Берое,,

Националът Станимир Маринов бе официално обявен за ново попълнение на БК Берое. Той дори изгледа от пейката категоричния домакински успех със 101:61 над Черноморец /Бургас/ от 13-ия кръг на НБЛ, с който старозагорци изпратиха подобаващо 2019-а.
Александър Янев беше най-резултатен за победителите – 18 точки, Антъни Уокър се отличи с „дабъл-дабъл“ – 17 точки и 13 борби, а Трей Моузес също записа срещу името си двойни показатели – 14 точки и 12 борби.
Блейк Рейнълдс и Георги Кендеров вкараха по 15 точки за бургазлии.
Старозагорци контролираха събитията на терена от първия съдийски сигнал и не оставиха никакви съмнения, че са с класи над съперника. На почивката Берое имаше повече от комфортна преднина – 56:22, а през второто полувреме дори и сериозната ротация в  състава на Любомир Минчев не промени развоя на мача и се стигна до огромната разлика.