Подай сигнал

За агресия срещу куче сигнализира казанлъчанка

,,Всеки ден тези “деца” от ромски произход, ритат в корема бялото куче. Един го държи, а другите го замерят с камъни и го влачат по пътя. Това се случва на паркинга под  жк. “Изток” бл. 28 от към главния път. Моля да се вземат мерки. Не мога да направя нищо сама, прекалено са агресивни.”-написа в социалните мрежи казанлъчанката Йвайла М.
Категория
ОТ МРЕЖАТА

Коментари

  • Трябва да се извика полиция – или да се заснеме на видео и да се подаде сигнал до МВР.

    Явор февруари 24, 2020 1:13 pm Отговор

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *